Eurookná RC design - okná cez ktoré budete radi pozerať

Výber eurookien je dnes veľmi široký. Kto by dnes nevidel a nepoznal eurookná rôznych tvarov, farby, veľkosti? Pod pojmom eurookno si veľakrát domyslíme plastové okno. Nič viac. Nič menej. Kvalitné eurookná by však mali spájať najvyššiu technickú kvalitu a servis. Spojením oboch elementov si môžeme vychutnať výhľad cez okenice celé desaťročie - bez starostí. Len produkty, ktoré slúžia bez toho, aby sa pripomínali, sú tie najpríjemnejšie a najefektívnejšie.

Drevo vo vašich eurooknách

Drevo aj dnes patrí medzi vysoko cenený materiál. Nebude tomu ináč ani v najbližšom období. Drevo nestratilo ani po mnohé storočia svoj pôvab. Nepôsobí len esteticky príťažlivo, ale žiadny stavebný materiál nevytvorí takú zdravú mikroklímu v dome, akú vytvára masívne drevo. Nie nadarmo staré čínske príslovie hovorí, že ak ti nepomôže lekár, choď bývať do dreveného domu. Vďaka unikátnym a jedinečným vlastnostiam masívneho dreveného materiálu prežije rám dreveného eurookna celé desaťročia. Mať teda doma „kus prírody“ zasadený v oknových rámoch je veľmi praktické a naďalej cenené.

Okná sú odkazom minulosti ale aj súčasnosti

V minulosti rozdeľovali chudobu od boháčov. Dnes sa nepíše rok 1696 a ani nevládne kráľ Viliam III. a jeho paradoxné dane. Bez problémov si môžeme vybrať jednodielne, dvojdielne, štvordielne okná, s izolačným sklom až do hĺbky 44 mm a to bez toho, aby nám niekto rátal samotné okná a hneď vyruboval a „vydupkával“ každoročné dane. Anglickými potulkami natrafíte na takéto typické gregoriánske budovy so zamurovanými oknami. V súčasnosti si však môžeme vybrať nápadité drevené okná a to za ceny, ktoré neprinútia ľudí murárčiť pre iné ekonomické hľadisko. V kurze je tiež klasika - eurookná. Vhodná najmä do bytov a domov, či obchodných prevádzok. Praktické a plne funkčné. Nenáročné na údržbu.

Úprava eurookna podľa želania zákazníka

Samotné eurookná dokážeme prispôsobiť podľa želania samotného zákazníka, či ochotne poskytnúť odborné poradenstvo. Eurookná dokážeme zasadiť do tepelnoizolačných skiel. Výrazne tak predídeme tepelným stratám, ale taktiež im dokážeme vsadiť aj ďalšie chcené príťažlivé vlastnosti. Okrem toho, že majiteľ eurookien výrazne a efektívne ušetrí a nemusí hlboko siahať do peňaženky, zútulní aj samotné bývanie. Výborne vlastnosti majú eurookná, ktoré sú špecificky upravené vrstvou protislnečnej ochrany. Silné slnečné lúče tak navždy ostanú „pred oknom“. V prípade, že si chcete dopriať ďalšie výhody pohodlného bývania, využite jeho zvukovoizolačné vlastnosti.

infolinka: 052/789 64 59

X