Hliníkové okná Cortizo

Hliníkové okná ponúkajú výbornú priestorovú stabilitu, tepelnotechnické vlastnosti a takmer neobmedzené možnosti farebných riešení. To ich predurčuje k použitiu v súčasnej modernej architektúre. Hliník vyzerá výborne dlhé roky – nehrdzavie a zachováva si atraktívny vzhľad.
 

- Rám a krídlo majú stavebnú hĺbku 70 mm (dvojsklo) alebo 80 mm (trojsklo), s priemernou hrúbkou hliníkových profilov 2,0 mm.

- Krídlo je v jednej línii s rámom.

- Pánty na vonkajšiu montáž a kanálové s dvomi alebo tromi krídelkami majú maximálnu nosnosť do 180 kg na 1 krídlo.

- Hliníkové profily sú vybavené prerušeným tepelným mostom, a to vložením polyamidových izolačných tiahel 6,6 s hrúbkou rámu a krídla 24 mm, ktoré sú z 25 % vystužené skleneným vláknom.

- Stavebná hĺbka rámu je 70 mm a krídla 75 mm u okien aj u dverí, pričom hĺbka zasklievacej drážky je 20 mm. Priemerná hrúbka hliníkového profilu je v prípade okien 1,5 mm a 1,7 mm u dverí.

- Hliníkové profily sú vybavené prerušeným tepelným mostom vložením polyamidových izolačných tiahel 6,6 s hrúbkou 35 mm, ktoré sú z 25 % vystužené skleneným vláknom a celoobvodovou polyolefinovou penou v častiach zasklievacej drážky.

- Tesnosť systému je zabezpečená trojitým tesnením z EPDM.


NEZÁVÄZNÁ CENOVÁ PONUKA
 infolinka: 052/789 64 59
X