Interiérové dvere, dvere a zárubne, kovania na dvere, výroba dverí

 

Estetické parametre drevených interiérových dverí sa stali trvalou súčasťou moderného dizajnu a spĺňajú aj najnáročnejšie kritéria účelnosti a funkčnosti. Interiérové dvere, zárubne a kovania na dvere pomáhajú vytvárať harmonický celok s výrazným estetickým nábojom, ktorý zvyšuje hospodárnosť bytu. Dvere, ako výrazný prvok interiéru, spĺňajú aj náročné požiadavky rodiny na súkromie, rodinnú pohodu, ale aj spoločenský život členov domácnosti. 

Rôzne tvary, bezpečné sklo, ozvláštňujúce vitráže, frézované lišty, zaujímavé farebné kombinácie vhodne dopĺňajú každý interiér a sú jeho vítaným doplnkom. Povrchová úprava na báze ekologických farieb a lakov zabezpečuje vysokú úžitkovosť a životnosť. Každé z dverí sú originálom a pri výrobe kladieme dôraz na účelovosť, funkčnosť a vysokú kvalitu. 

Pre klientov je rozhodujúca kvalita a tú garantujú prvotriedne prírodné vstupné materiály. Smrek, buk, dub, či iné dreviny, podľa špeciálnych požiadaviek zákazník, sú vždy v najvyššej kvalite v upokojujúcich farebných odtieňoch a s jedinečnou štruktúrou. Celomasívne drevené rámy, prírodná dyha hrúbky 1,5 mm v spojení s progresívnymi výrobnými technológiami zabezpečujú zákazníkom požadované parametre.

Okrem klasických drevených dverí si môžete funkčnosť jednotlivých zón bytu zabezpečiť aj protipožiarnymi a zvukovoizolačnými dverami typu: 

- EL, EW 15 D3
- EL, EW 30 D3RW 15 dB 
 

Funkčné požiadavky interiérových dverí RC design


Dôležitú úlohu pri zakomponovaní dverí do obytného priestoru tvoria technické požiadavky. Požiadavky na konštrukčný návrh závisí od priestorového spôsobu využitia, tak ako aj od klímy samotných priestorov (teplota, vlhkosť). RC design zaručuje klasifikáciu pevnostných požiadaviek, pričom vonkajšie dvere spĺňajú podľa STN EN 1192: 2002 Dvere s minimálnu pevnosť 2. Dvere RC design efektívne, citlivo a pritom prísno spájajú:


- funkčné požiadavky 
- akustické požiadavky
- požiadavky z hľadiska požiarnej odolnosti
- bezpečnostné požiadavky
- tepelnotechnické požiadavky
- vzduchovoizolačné požiadavky
- údržbové požiadavky
- architektonické a estetické požiadavky

infolinka: 052/789 64 59

X