RC design

Sme radi, že venujete pozornosť prezentácií firemnej stránke RC design. Naša firma ponúka slovenským, rakúskym, talianskym, švajčiarským a nórskym zákazníkom / partnerom kompletné profesionálne služby spojené s používaním kvalitných a nadčasových materiálov - akým sú najmä dreviny rôznej značkovej škály. Nosnou myšlienkou našej firmy je aktívne prepojenie všetkých pracovných činností - od odborného poradenstva, cez zmeranie technických parametrov a následne špecifickej výrobnej zákazkovej sfére, až po finálne zmontovanie. Nezabúdame však ani na záručný a pozáručný servis.

Tu však naša pracovná aktivita nekončí. Firma naďalej hľadá spätnú väzbu so svojím zákazníkom. Jej snahou je budovať podpornú informačnú a diskusnú sieť, kde čitateľ dostáva také odporné rady, ktoré skvalitnia a predĺžia životnosť zakúpených výrobkov. (poznámka: možnosť prepojenia na www.rcdesign.sk, v krátkosti poukázať, že firma nechce len predávať, vytvoriť pocit doležitosti u zákaznika) 

Firma má bohaté skúsenosti aj s atypickými vyhotovenými oknami či dverami - preto nás neprekvapia rôznorodé zákaznícke požiadavky, návrhy, i pripomienky. Dokážeme vyrobiť nielen eurookná zhotovené na mieru ale taktiež vytvoriť a zhmotniť aj tie najprísnejšie technické a konštruktívne postupy - pri výrobe drevených okien v historických objektoch, tzv. kastlových (špaletových) okien.

Precízne spracovanie našich výrobkov si môžete prísť osobne prezrieť v našich výstavných miestnostiach. Internetovo prelistovať v katalógoch alebo sa inšpirovať našou stránkou. Súčasne ako jediná firma na Slovensku ponúkame možnosť on-line návrhu vlastného okna priamo cez našu internetovú stránku. Môžete si navrhnúť nielen rôzne typické alebo atypické veľkosti svojich okien ale máte možnosť si vybrať farbu profilu, či rozčleniť svoje okno - podľa svojich potreb.

infolinka: 052/789 64 59

X